7.HC Draci Bílina2894:16820

Přehled všech článků

06.03.2019

Klatovy nestačily na Kolín ani potřetí a sezóna pro ně končí

Letošní sezóna je pto tým SHC minulostí. Nezvládli totiž třetí utkání, které před svými příznivci prohráli 2:4. O osudu zápasu rozhodli úvodní minuty, kdy se hosté dostali do vedení o tři branky a to zkušeně kontrolovali až do konce zápasu. Kolín se tak m

05.03.2019

Dalším soupeřem béčka bude Nejdek

V krajské lize zůstaly z každé divize dva týmy a ty se už utkají křížem. Soupeřem klatovských hráčů, bude druhý tým karlovarské divize Nejdek. První utkání se hraje v sobotu 9.3. od 17.00 v Nejdku. Odveta se hraje o týden později, ale termín bude ještě up

23.02.2019

Klatovy narazí v Play off na Kolín

Dnešní zápasy rozhodly tým SHC narazí ve čtvrtfinále na Kolín, který skončí ve skupině Střed na třetím místě. Série začne v sobotu 2.3. na klatovském zimáku, další domácí duel pak čeká tým SHC ve středu 4.3.. Série se odehraje na tři vítězné zápasy.

15.02.2019

Béčko porazilo Tachov i podruhé a postuje

Hokejisté klatovského béčka porazili v dnešní utkání Tachov 7:4 a postupují do semifinále. Klatovští měli utkání plně pod kontrolou a zaslouženě dokráčeli pro postup do semifinále. Na svého soupeře si klatovští počkají do neděle.

06.02.2019

Béčko vyzve v Play off Tachov

Hokejisté klatovského béčka čeká v úvodním kole play off Tachov. První utkání se hraje už tuto sobotu na ledě Tachova. Odveta je pak na programu v pátek 15.2. od 19.30 na klatovském zimáku.

31.01.2019

Béčko vyhrálo základní část Krajské Ligy

I přes prohu v posledním utkání se hráči klatovského béčka stali vítězy základní části Krajské ligy. Nyní budou následovat boje v play off o kterých vás budeme informovat.

30.01.2019

Klatovy nezvládly úvodní třetinu a prohrály

Bez bodů se vrátili hokejisté SHC Klatovy ze středečního utkání na ledě Děčína. To tým SHC prohrál 5:2. O výsledku rozhodla první třetina, ve které domácí skórovali hned čtyřikrát.